Rodzaje zabiegów

ZABIEGI
NA TWARZ

Oferta salonu obejmuje szeroki wachlarz zabiegów na twarz - dopasowywanych do konkretnego problemu oraz oczekiwań. W ramach wykonywanych procedur można zdecydować się m.in. na: sesje przeciwzmarszczkowe, odżywcze, redukujące trądzik, zmniejszające widoczność przebarwień.

ZABIEGI
NA CIAŁO

W naszym gabinecie o urodę, samopoczucie oraz zdrowie można zadbać w sposób kompleksowy. Wśród zabiegów na ciało znajdują się zarówno wyszczuplające, jak i redukujące przebarwienia, ujędrniające czy depilacyjne. Zachęcamy do skorzystania z nieinwazyjnych, lecz efektywnych form zabiegów wykorzystujących najnowsze osiągnięcia w dziedzinie medycyny estetycznej.

ZABIEGI
DLA MĘŻCZYZN

Szeroki zakres odżywczych, oczyszczających i upiększających zabiegów obejmuje również oczekiwania Panów. W naszym salonie dbamy zarówno o jędrność skóry twarzy, jak również oczyścić cerę, zredukować widoczność naczynek. Właściwa i kompleksowa pielęgnacja jest ważna niezależnie od płci - powinna być jednak dopasowana do specyfiki męskiej skóry. U nas Panowie mogą liczyć właśnie na taką zindywidualizowaną ofertę.